baner

Polityka prywatności

Dane zbierane podczas rejestracji

1. Część treści sklepu dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych Klientów.
2. Rejestracja jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje.
3. Zakładając konto Klient akceptuje regulamin sklepu.
4. Dane podawane przez Klienta są informacjami potrzebnymi do poprawnego dostarczenia przesyłki oraz wystawienia faktury.
Do tych danych należą: E-mail (login), Hasło, Imię i nazwisko, Adres, Telefon oraz Firma, NIP (w przypadku firm).

Dane zbierane automatycznie

1. Informacje wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, takie jak adres IP wykorzystywane są przez administratora serwera w celach technicznych.

Ochrona prywatności

1. Dane Klientów nie są udostępniane osobom trzecim. Wyjątkiem są niektóre formy płatności. W tym wypadku dane Klientów mogą być przekazane firmom pośredniczącym w transakcjach płatniczych. Firmy te nie wykorzystują danych Klientów w żaden inny sposób jak tylko do realizacji płatności.
2. Dane podane przez Klienta podczas składania zamówienia zna tylko Klient i sklep.
3. Dane Klientów mogą być przekazane firmom pośredniczącym w transakcjach płatniczych. Firmy te nie wykorzystują danych Klientów w żaden inny sposób jak tylko do realizacji płatności.
4. Klient ze swojej strony  powinien zachować ostrożność w udostępnianiu ich osobom trzecim.
5. Jakiekolwiek informacje zebrane na temat Klienta będą użyte do wykonania usługi, którą Klient zamówił oraz do poprawy jakości Naszych usług.


Zabezpieczanie danych i bezpieczeństwo

1. Komunikacja między Państwa komputerem, a naszym serwerem gdy zbieramy Państwa dane osobowe jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL.
2. Jeżeli Klient korzysta z jednego komputera razem z innymi osobami, to po zakończeniu korzystania z usług sklepu, do których musi się zalogować - powinien się wylogować.

Zmiany polityki prywatności

1. Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności, poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.