baner

Serwis

Prowadzimy usługi serwisowe.
Wkrótce więcej...

O firmie

Nasza firma powstała w 1998 roku jako działalność gospodarcza produkująca meble. Działalność tą utrzymuje do dnia dzisiejszego. W 2006 roku poszerzyliśmy swoją działalność o ogrodzenia i automatykę bramową.  

Współpracujemy ze znanymi producentami i dystrybutorami automatyki takimi jak: Came Polska Spółka Komandytowa, SHARK POLSKA, Faac Polska Sp. z o.o., Ditex Sp. z o.o..

Od 2006 roku w naszym asortymencie znalazły się m.in.: szlabany, systemy parkingowe, automatyka do bram i systemy do rolet firmy Came, Key, Faac i Ditec.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale też montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Na przestrzeni ostatnich 6 lat wykonaliśmy wiele projektów dla wielu deweloperów, osób prywatnych i jednostek samorządu terytorialnego takich jak Trzebnica, Milicz czy miasta Wrocław.

Polityka prywatności

Dane zbierane podczas rejestracji

1. Część treści sklepu dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych Klientów.
2. Rejestracja jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje.
3. Zakładając konto Klient akceptuje regulamin sklepu.
4. Dane podawane przez Klienta są informacjami potrzebnymi do poprawnego dostarczenia przesyłki oraz wystawienia faktury.
Do tych danych należą: E-mail (login), Hasło, Imię i nazwisko, Adres, Telefon oraz Firma, NIP (w przypadku firm).

Dane zbierane automatycznie

1. Informacje wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, takie jak adres IP wykorzystywane są przez administratora serwera w celach technicznych.

Ochrona prywatności

1. Dane Klientów nie są udostępniane osobom trzecim. Wyjątkiem są niektóre formy płatności. W tym wypadku dane Klientów mogą być przekazane firmom pośredniczącym w transakcjach płatniczych. Firmy te nie wykorzystują danych Klientów w żaden inny sposób jak tylko do realizacji płatności.
2. Dane podane przez Klienta podczas składania zamówienia zna tylko Klient i sklep.
3. Dane Klientów mogą być przekazane firmom pośredniczącym w transakcjach płatniczych. Firmy te nie wykorzystują danych Klientów w żaden inny sposób jak tylko do realizacji płatności.
4. Klient ze swojej strony  powinien zachować ostrożność w udostępnianiu ich osobom trzecim.
5. Jakiekolwiek informacje zebrane na temat Klienta będą użyte do wykonania usługi, którą Klient zamówił oraz do poprawy jakości Naszych usług.


Zabezpieczanie danych i bezpieczeństwo

1. Komunikacja między Państwa komputerem, a naszym serwerem gdy zbieramy Państwa dane osobowe jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL.
2. Jeżeli Klient korzysta z jednego komputera razem z innymi osobami, to po zakończeniu korzystania z usług sklepu, do których musi się zalogować - powinien się wylogować.

Zmiany polityki prywatności

1. Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności, poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Kontakt

Kontakt

Regulamin

Postanowienia ogólne


1. Witryna znajdująca się pod adresem www. .............. pl - jest sklepem internetowym i służy do prowadzenia sprzedaży za pośrednictwem Internetu.

2. Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

3. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

4. Złożenie zamówienia w sklepie ......................... oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

5. Podany przez użytkownika adres e-mail oraz telefon kontaktowy i adres może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

6. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego Regulaminu.


Realizacja zamówień

1. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronach i przesłanie go do sklepu. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia wysyłając e-mail do Zamawiającego.

2. Nieprawidłowo wypełnione ”formularze zamówienia” nie będą realizowane.

3. Zamówienia złożone realizowane są w miarę aktualnego stanu towaru, przy czym w przypadku chwilowego jego braku, kontaktujemy się w klientami telefonicznie lub poprzez e-mail.
 
4. Zamówiony towar dostarczony będzie za pośrednictwem Poczty Polskiej.

5. Płatność za zamówiony towar może nastąpić kartą płatniczą lub za pobraniem przy odbiorze towaru.

6. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu którym jest faktura VAT albo paragon. W przypadku, gdy Zamawiający chce otrzymać fakturę VAT musi podać w formularzu zamówienia dane niezbędne do jej wystawienia. Są to nazwa, adres oraz numer identyfikacji podatkowej NIP nabywcy.

7. Sklep zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość co do rzetelności takiego zamówienia.

8. Realizacja zamówienia rozpocznie się w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

9. Koszty przesyłki pokrywane nabywca.

10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany oferty oraz cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

 

Reklamacje

 
1. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest paragon lub faktura vat, którą Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem.

2. Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa Klient.

3. W przypadku zwrotu towar musi zostać zwrócony w stanie nie naruszonym, nie może posiadać śladów montażu (nie dotyczy to reklamacji z tytułu wady produkcji).
 
4. Zgłoszenie reklamacyjne musi zostać dokładnie opisane.

5. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru do sklepu.

6. Produkty wadliwe bądź uszkodzone fabrycznie są wymieniane na nowe pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki oraz zwrotu towaru wadliwego bądź uszkodzonego pod adres korespondencyjny sklepu. Koszty przesłania Klientowi wymienionego towaru pokrywa sklep.

7. Klienta ma prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 10 dni od daty otrzymania towaru, bez podania przyczyny.


Ochrona danych osobowych
 
1. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia, a także w celu obsługi ewentualnych reklamacji oraz w celu ułatwienia ewentualnych przyszłych zakupów. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. 

2. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klientowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 

Postanowienia końcowe

1. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego.

Więcej artykułów…

  1. Serwis
  2. Usługi
  3. Produkty
  4. Główna